SIMPLE GREEN - CO TO JEST?
   
 

Simple Green - najlepszy nietoksyczny środek czyszczący na świecie!


Zastąpcie większość środków czyszczących jednym produktem:
Uniwersalnym Simple Green!

Simple Green Krystaliczny został opracowany jako bezzapachowy, wydajny środek czyszcząco-odtłuszczający do zastosowania przemysłowego i stanowi podstwę całej linii produktów Simple Green. Dwa wielozadaniowe środki czyszczące o zapachu miętowym i cytrynowym są produktami przeznaczonymi do zastosowań w gospodarstwie domowym.


Simple Green - co to jest?

Simple Green jest środkiem nietoksycznym, niepalnym, nie rysującym powierzchni, ulega biodegradacji. Jest mocno skoncentrowanym i wielofunkcyjnym środkiem czyszczącym i odtłuszczającym do wszystkich zmywalnych materiałów i powierzchni.

Simple Green został stworzony dla potrzeb przemysłu ciężkiego i umożliwia świetne czyszczenie przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa dla użytkownika jak i czyszczonych materiałów.


Czym się różni Simple Green od innych środków czyszczących?

Simple Green może być używany do wszystkich zadań czyszczących i odłuszczających, bez względu na charakter brudu czy rodzaj powierzchni.

Simple Green może zastąpić praktycznie wszystkie istniejące środki czyszczące dzięki czemu znacząco redukuje ilość używanych produktów.

Simple Green nie zawiera żadnych niebezpiecznych składników i konserwantów.


Jak działa Simple Green?

Simple Green nie rozpuszcza ani nie zmienia chemicznie brudu; jego zasada czyszcząca jest prosta:
Simple Green przenika pod brud, który zostaje oderwany od powierzchni przez spłukiwanie wodą. Nazywa się to "elektrofizycznym procesem czyszczącym."


Dalej ...
© 2001 Sunshine Makers, Inc. All Rights Reserved.

E-Mail


Simple Green - Zadbaj o swoje środowisko!


MIĘTACYTRYNAUSUWAJĄCY KAMIEŃANTYBAKTERYJNYSTRONA GŁÓWNA stat4u