HISTORIA
   
 
Historia Simple Green rozpoczęła się trzydzieści lat temu, na długo zanim produkty "przyjazne środowisku" zostały prawnie dopuszczone czy zanim ustanowiły nowy trend. Bruce Fabrizio i jego ojciec opracowali bezpieczniejszą alternatywę dla toksycznych środków czystości przeznaczonych do usuwania kwasu taninowego, produktu ubocznego palenia kawy z urządzeń do jej palenia. Trzy lata zajęło dopracowanie formuły biodegradalnej, nietoksycznej, niepalnej, nie rysującej powierzchni. Po swoim początkowym sukcesie, Bruce zaczął sprzedawać Simple Green klientom branży przemysłowej w 55 galonowych beczkach, które dostarczał swoim vanem jako środek czyszczący urządzenia i podłogi.

W 1979, kiedy tylko pierwsze trudy sprzedaży detalicznej na rynku zaczęły przynosić zyski, ojciec Bruce'a zmarł. Bruce zdołał jednak utrzymać się w interesie i w 1981 nadał swojej firmie nazwę która przetrwała do dziś - Sunshine Makers Inc. Simple Green zostało wtedy wprowadzone ogólnokrajowo na kilka nowych rynków włącznie z narzędziowym / Zrób To Sam, spożywczym, farmaceutycznym, GSA (rządowy) oraz przemysłowym sektorem handlowym. We wczesnych latach dziewięćdziesiątych, Bruce powołał do życia Wydział Ekologiczno-Technologiczny ustanowiając tym samym pozycję jednego z liderów w dziedzinie rozwoju współczesnych roztworów czyszczących a także wprowadzając wysokie standardy odpowiedzialności za środowisko.


Obecnie, wydano ponad 3 miliony dolarów by dowieść bezpieczeństwa i skuteczności oferowanej przez Simple Green . Simple Green ma swoją siedzibę w Huntington Harbour w Kalifornii i jest połączone on-line z biurami sprzedaży na całym świecie. Simple Green jest produkowane w Garden Grove w Kalifornii, Lawrenceville w Georgii, Auckland w Nowej Zelandii oraz w Zurichu w Szwajcarii. Simple Green posiada swoje centra dystrybucji w Honolulu na Hawajach, Francji i Australii a także biura sprzedaży w Chicago w stanie Illinois oraz w Philadelphii w stanie Pennsylvania. Rodzina produktów Simple Green powiększa się nieustannie - obecnie w Europie są dostępne następujące produkty: Simple Green środek czyszczący i odtłuszczający (Uniwersalny środek czyszczący; zielony o świeżym zapachu sasafrasu), Krystaliczny Simple Green (Uniwersalny środek czyszczący; bezbarwny, bezzapachowy), Środek do usuwania kamienia, Simple Green Antybakteryjny (środek dezynfekujący, czyszczący dla gospodarstwa domowego), Simple Green D (dezynfekujący środek czyszczący dla przemysłu), Żel do mycia rąk, Poduszeczka szorująca, Chusteczki Uniwersalne.

W 1989, Bruce Fabrizio i Simple Green powołali do życia Fundację EGBAR. Nazwa EGBAR jest akronimem dla: Everything's Gonna Be All Right. Fundacja sfinansowana jest dzięki udziałowi w całej sprzedaży Simple Green, który przekazywany jest na narodowy program nauczania o środowisku pozwalający informować dzieci o środowisku naturalnym i jak o nie zadbać. Ze wsparciem ze strony Simple Green, "Newspapers In Education program", jak i szczodrymi dotacjami od ludzi z całego świata, Fundacja EGBAR zmienia świat na lepszy rozpowszechniając motto: "myśl globalnie, działaj lokalnie."© 2001 Sunshine Makers, Inc. All Rights Reserved.

E-Mail


Simple Green - Zadbaj o swoje środowisko!


MIĘTACYTRYNAUSUWAJĄCY KAMIEŃANTYBAKTERYJNYSTRONA GŁÓWNA stat4u